Podłogi / Posadzki i Wylewki Samopoziomujące

SZTUKATERIE- kto powiedział, że sztukateria to jedynie klasyczne rozety czy mocno rzeźbione listwy przysufitowe. Jest ogromny wybór różnego rodzaju lameli, paneli ściennych i listew przypodłogowych, które wpasują się w nowoczesne wnętrza. Ze względu na to, że wykonane są z odpornego tworzywa Poly Force i większość z nich nadaje się do samodzielnego malowania, można nawet połączyć to rozwiązanie z istniejącymi już w mieszkaniu.

W Naszej znajdziecie nie tylko montaż sztukaterii ale również:

  • Panele ścienne – ważnym aspektem jest fakt, że spokojnie możemy łączyć panele ze sobą i tworzyć całe ściany pełne pionowych podziałów. Dzięki wysokości 270 cm pasują do większości mieszkań. Są produktem na tyle modułowym, że mając niższe pomieszczenie wystarczy przyciąć panel ,a przy wyższym możemy połączyć 2 panele ze sobą w sposób niewidoczny.
  • Lamelli – seria lameli w różnych wielkościach i kolorach do wyboru. Nie wymagają dużej ingerencji w powierzchnię na jakiej mają się znaleźć, wystarczy to miejsce odtłuścić i za pomocą specjalnego kleju dedykowanego do tego produktu przykleić do ściany.
  • Listwy oświetleniowe – przeważnie, aby schować taśmę led trzeba szukać rozwiązań typu listwy maskujące, wpuszczanie w zabudowę g-k itp. Tu z pomocą przychodzą listwy oświetleniowe. Od teraz takie światło może być bardziej dekoracyjne jeśli będzie w listwie przypodłogowej lub nawet służyć jako ogólne oświetlenie zamontowane właśnie w takiej listwie przysufitowej.
  • Flex – zdarza się, że w pomieszczeniu są kolumny lub ściany w kształcie łuku, a mimo wszystko chcielibyśmy zamontować sztukaterię. Jest przełom ! Nie musimy z niej rezygnować. Godna uwagi jest w tym przypadku listwa typu Flex, która dopasuje się do krzywizn jakie posiadamy.

 

SZTUKATERIE

Jesteś zainteresowany naszą usługą? Jesteśmy firmą która kompleksowo wykańcza mieszkania i domy.

Zapraszamy do kontaktu