GOŁĘBIEWSCY WNĘTRZA to dopełniający się zespół, który na każdym etapie powstawania wnętrza – od projektu aż po jego realizację pod klucz– dba o jak najwyższy standard wykończenia.

Każdy projekt jest inny i tak jak człowiek, wymaga indywidualnego podejścia, w zależności od potrzeb i budżetu. Staramy się, aby w realizacji wnętrza odzwierciedlić upodobania i przyzwyczajenia Klienta.

Od początku istnienia do chwili obecnej firma ulega ciągłym zmianom, skutecznie nadążając za światowymi trendami. Przez wszystkie lata istnienia firmy wykreowaliśmy perfekcyjny obraz fachowo wykończonego domu, dlatego jesteśmy pewni, że powierzając Państwa mieszkanie w ręce naszych pracowników wspólnie uzyskamy znakomity efekt.

W naszej firmie czeka na Państwa architekt wnętrz oraz niezastąpiony wykonawca który czuwa nad ekipami wykończeniowymi.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie od projektu do realizacji „pod klucz”, stawiając na pierwszym miejscu Państwa indywidualne potrzeby.

Dążymy do osiągnięcia perfekcji w tym, co potrafimy robić najlepiej, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zobacz pełną ofertę

Z naszej pasji realizujemy Twoje marzenia

  • 1. Pierwszym etapem realizacji projektu jest spotkanie z nami, podczas którego zostają omówione indywidualne upodobania i styl klienta oraz szczegóły dotyczące funkcji mieszkania. Określone są również technologie realizacji prac. Po omówieniu wszystkich kwestii sporządzana jest wstępna wycena przedmiotu zamówienia.
  • 2. Po ustaleniu wstępnej wyceny podpisujemy z Państwem umowę przedwstępną i ustalamy termin spotkania z projektantem.
  • 3. Następnym niezbędnym krokiem jest wizyta architekta w mieszkaniu, podczas której uwzględnione zostaną wszelkie koncepcje klienta. Za pomocą rzutów, rysunków oraz wizualizacji przedstawiamy Państwu kompletny projekt mieszkania wraz z wyborem wszystkich elementów aranżacji.
  • 4. Po zatwierdzeniu projektu sporządzamy wycenę szczegółową wraz z umową główną.
  • 5. Po przejściu tych etapów jesteśmy gotowi do realizacji projektu. Wykonawca z całą swoją niezbędną wiedzą techniczną i doświadczeniem realizuje zamówienie
  • 6. Mieszkanie jest gotowe do odbioru!

Opinie klientów

Pełen profesjonalizm! Pan Krzysiek wykonał kompleksowy remont naszej łazienki. Wykonał także sufit podwieszany w przedpokoju i "doprowadził do ładu" ściany i sufit w salonie. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie i w zaplanowanym terminie. Dodatkowo doradził nam kilka przydatnych rozwiązań, o których nie pomyśleliśmy. Bardzo, bardzo polecam.

~ Agnieszka S

Pełen profesjonalizm i rzetelność a przede wszystkim pełno pomysłów na aranżacje. Pomogli mi stworzyć wymarzone wnętrze mojego domu. Dziękuję i gorąco polecam. Jak remont bądź zmiana wystroju wnętrz to tylko z Gołębiewscy wnętrza.

~ Katarzyna K

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług, tapeta idealnie położona, ściany perfekcyjnie wyrównane, lustra znakomicie ułożone na ścianie, a same sufity mogłabym wychwalać bez końca, zarówno te podwieszane jak i napinane, których efekt jest fenomenalny. Reasumując szybko, ładnie schludnie, czysto. Polecam z całego serca i już nie mogę się doczekać realizacji kolejnego sufitu.

~ Magdalena K

Firma rodzinna Gołębiewscy Wnętrza okazała się dla nas nieprzeciętnym partnerem do współpracy. Można liczyć na nietuzinkowe pomysły pani Martyny i świetne wykonanie i koordynacja wszystkich branż ze strony pana Krzysztofa. Powierzone prace zostały wykonane w założonym harmonogramie.

~ Bartek

Solidna, dokładna, kompetentna firma. Wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobry kontakt i doradztwo. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam

~ Marcin

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy ;) szybko , konkretnie , wszystko zrobione zgodnie z moimi oczekiwaniami . Bardzo wysoka dokładność wykonanej usługi . POLECAM ! :)

~ Weronika B